ISC1210ER39NM, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 39NH 530MA 240MOHM SMD
Product Attributes:
Part Number: ISC1210ER39NM
Manufacturer: Vishay
Description: FIXED IND 39NH 530MA 240MOHM SMD
Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
ISC1210ER39NM Datasheet (PDF)
DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SOP-6L4
DIODE ZENER 47V 1.25W DO214AC
FIXED IND 1.5MH 600MA 1.18OHM TH
Product Specifications:
MfrPart.: ISC1210ER39NMMfr: Vishay DaleDescription: FIXED IND 39NH 530MA 240MOHM SMDProduct Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed InductorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: ISC-1210PartStatus: ActiveType: WirewoundMaterial-Core: Non-MagneticInductance: 39 nHTolerance: ±20%CurrentRating(Amps): 530 mACurrent-Saturation(Isat): -Shielding: ShieldedDCResistance(DCR): 240mOhm MaxQ@Freq: 40 @ 50MHzFrequency-SelfResonant: 1GHzRatings: -OperatingTemperature: -55°C ~ 125°CInductanceFrequency-Test: 50 MHzFeatures: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 1210 (3225 Metric)SupplierDevicePackage: 1210Size/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.49mm)ISC1210ER39NM | Vishay | NHE Electronics