ISC1210ER3R9J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 3.9UH 250MA 1.2OHM SMD
ISC1210ER3R9J Images
ISC1210ER3R9J Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1210ER3R9J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.2OHM SMD