ISC1812BN471J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 470UH 87MA 9.2 OHM SMD
ISC1812BN471J Images
ISC1812BN471J Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1812BN471J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 470UH 87MA 9.2 OHM SMD