ISC1812EB560K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 56UH 173MA 2.34OHM SMD
ISC1812EB560K Images
ISC1812EB560K Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1812EB560K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 56UH 173MA 2.34OHM SMD