ISC1812ES220J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 22UH 227MA 1.36OHM SMD
ISC1812ES220J Images
ISC1812ES220J Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1812ES220J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 22UH 227MA 1.36OHM SMD
  • Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
  • ISC1812ES220J Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    NSB8GTHE3_B/P
    DIODE GEN PURP 400V 8A TO263AB