ISC1812ET220K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 22UH 227MA 1.36OHM SMD
ISC1812ET220K Images
ISC1812ET220K Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1812ET220K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 22UH 227MA 1.36OHM SMD