ISC1812RV470K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 47UH 183MA 2.1 OHM SMD
ISC1812RV470K Images
ISC1812RV470K Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1812RV470K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 47UH 183MA 2.1 OHM SMD