MFU0603FF05000P1AT, Vishay, Circuit Protection~Fuses, MFU 0603-FF AT P1 5A0
MFU0603FF05000P1AT Images
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE GEN PURP 50V 150MA SOD123
FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM TH
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
IHSR-2525CZ-51 .056 20% ER
DIODE MODULE 1KV 80A ADD-A-PAK
TRIMMER 100OHM 0.75W PC PIN SIDE