MFU1206FF06300P100, Vishay, Circuit Protection~Fuses, FUSE BOARD MOUNT 6.3A 63VDC 1206
MFU1206FF06300P100 Images
MFU1206FF06300P100 Images
Product Attributes:
  • Part Number: MFU1206FF06300P100
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FUSE BOARD MOUNT 6.3A 63VDC 1206
  • Category: Circuit Protection~Fuses
  • MFU1206FF06300P100 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    1.5SMC33AHE3_A/I
    TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC SMC
    SS14-7000HE3_B/I
    DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO214AC