MMBZ5246C-HE3-18, Vishay, Discrete Semiconductor Products~Diodes - Zener - Single, DIODE ZENER 16V 225MW SOT23-3
MMBZ5246C-HE3-18 Images
MMBZ5246C-HE3-18 Images
Product Attributes:
  • Part Number: MMBZ5246C-HE3-18
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: DIODE ZENER 16V 225MW SOT23-3
  • Category: Discrete Semiconductor Products~Diodes - Zener - Single
  • MMBZ5246C-HE3-18 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    SMZJ3795BHE3_A/H
    DIODE ZENER 18V 1.5W DO214AA