P11A1Q0EBSZ00472MF Images
Product Attributes:
Part Number: P11A1Q0EBSZ00472MF
Manufacturer: Vishay
Description: SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Category: Potentiometers, Variable Resistors~Trimmer Potentiometers
P11A1Q0EBSZ00472MF Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
MOSFET P-CH 100V 11A TO220-3
DIODE ZENER 14V 500MW SOD80
DIODE ZENER 30.45V 500MW SOD80
LED ORANGE CLEAR SMD MINILED SMD
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
MOSFET N-CH 250V 45A TO263