P11S2V0FGSX00472ML Images
Product Attributes:
Part Number: P11S2V0FGSX00472ML
P11S2V0FGSX00472ML Datasheet (PDF)
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB
FIXED IND 470NH 14A 6 MOHM SMD
FIXED IND 47UH 6.8A 37.2 MOHM TH
TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC DO214AA
FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD