P11S3VCCCRY00104MA Images
Product Attributes:
Part Number: P11S3VCCCRY00104MA
P11S3VCCCRY00104MA Datasheet (PDF)
DIODE SCHOTTKY 80V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 45V 180A HALFPAK
DIODE ZENER 47V 500MW DO214AC
FIXED IND 100UH 133MA 4.5 OHM TH