P6KE200CAHE3/54, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AC
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AA
DIODE ZENER 110V 800MW DO219AB
FIXED IND 220NH 80A 0.75MOHM SMD
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
DIODE GEN PURP 1KV 1.8A TO277A