P6KE39CHE3/54, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 31.6VWM 56.4VC DO204AC
Product Attributes:
Part Number: P6KE39CHE3/54
Manufacturer: Vishay
Description: TVS DIODE 31.6VWM 56.4VC DO204AC
Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
P6KE39CHE3/54 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
DIODE ZENER 47V 500MW SOD80
DIODE SCHOTTKY 120V 3.9A TO277A