P6KE56AHE3/73, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 47.8VWM 77VC DO204AC
P6KE56AHE3/73 Images
P6KE56AHE3/73 Images
Product Attributes:
  • Part Number: P6KE56AHE3/73
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: TVS DIODE 47.8VWM 77VC DO204AC
  • Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
  • P6KE56AHE3/73 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    IMC1812BN5R6J
    FIXED IND 5.6UH 300MA 1.1OHM SMD