P6SMB39AHE3/52, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO214AA
Product Attributes:
Part Number: P6SMB39AHE3/52
Manufacturer: Vishay
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO214AA
Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
P6SMB39AHE3/52 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE ZENER 56V 500MW SOD80
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
MOSFET N-CH 20V 5.4A 1206-8
TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC DO214AA
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD80
DIODE GEN PURP 100V 1.4A DO221AC