P9A1R000FIFW1503ML Images
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE ZENER 3.3V 1.25W DO214AC
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO214AC
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AC
THERM NTC 250KOHM 4064K 0402
TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35