Product Attributes:
Part Number: PE30LBFG103MABE85
Manufacturer: Vishay
Description: POTENTIOMETER
Category: Potentiometers, Variable Resistors~Rotary Potentiometers, Rheostats
PE30LBFG103MABE85 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE ZENER 30V 500MW SOD80
SENSOR REMOTE REC 33.0KHZ 45M
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO-220AB