Product Attributes:
Part Number: PE30LLFL473KAB
Manufacturer: Vishay
Description: POTENTIOMETER
Category: Potentiometers, Variable Resistors~Rotary Potentiometers, Rheostats
PE30LLFL473KAB Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
MOSFET N-CH 30V 1.9A/2.37A SC70
DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123