RO116BF2A103 Images
RO116BF2A103 Images
Product Attributes:
  • Part Number: RO116BF2A103
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: SFERNICE TRANSDUCERS
  • Category: Sensors, Transducers~Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
  • RO116BF2A103 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    SMBG54A-E3/52
    TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AA
    IMS02RU100K
    FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH