Product Attributes:
Part Number: RT012B600AS68R0KN
RT012B600AS68R0KN Datasheet (PDF)
DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
MOSFET P-CH 60V 5.3A 6TSOP