Product Attributes:
Part Number: RT025AS1800KB
RT025AS1800KB Datasheet (PDF)
THERM NTC 7.5KOHM 3477K 1206
DIODE SCHOTTKY 150MW 50V SOD323
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD80
DIODE SCHOTTKY 80V 15A TO-220AB
FIXED IND 220UH 103MA 7.45OHM TH