SA170CA-E3/54, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AC
Product Attributes:
Part Number: SA170CA-E3/54
Manufacturer: Vishay
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AC
Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
SA170CA-E3/54 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE ZENER 20V 1.85W SOD64
OPTOISOLATR 5.3KV 2CH TRANS 8DIP
DIODE ZENER 43V 1.5W 5% SMB
PTC RESET FUSE 265V 170MA RADIAL
FIXED IND 3.3UH 4.6A 38 MOHM SMD