SMAJ13CAHE3/61, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Product Attributes:
Part Number: SMAJ13CAHE3/61
Manufacturer: Vishay
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
SMAJ13CAHE3/61 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
MOSFET N-CH 100V 1.3A 4DIP
FIXED IND 18UH 185MA 2.25 OHM TH
DIODE GEN PURP 800V 20A TO263AB
CAP FEEDTHRU 2500PF 8KV AXIAL