SMBG100A-E3/52, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 100VWM 162VC DO215AA
Product Attributes:
Part Number: SMBG100A-E3/52
Manufacturer: Vishay
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC DO215AA
Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
SMBG100A-E3/52 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE ZENER 43V 500MW SOD80
DIODE SCHOTTKY 45V 20A D2PAK
DIODE ZENER 10V 800MW DO219AB
FIXED IND 120UH 139MA 3.64OHM SM
MOSFET N-CH 40V 60A PPAK SO-8
DIODE ARRAY GP 600V 16A TO220AB