SMBJ30CD-M3/I, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 30VWM 47.7VC DO214AA
Product Attributes:
Part Number: SMBJ30CD-M3/I
Manufacturer: Vishay
Description: TVS DIODE 30VWM 47.7VC DO214AA
Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
SMBJ30CD-M3/I Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
IC CTLR STAGE 30A 5V PWM PPAK ML
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO213AB
DIODE ARRAY GP 100V 6A TO220AB
DIODE ZENER 62V 800MW DO219AB