Product Attributes:
Part Number: T18225KT10
Manufacturer: Vishay
Description: SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Category: Potentiometers, Variable Resistors~Trimmer Potentiometers
T18225KT10 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE ZENER 6.8V 1.25W DO214AC
FIXED IND 10UH 4A 16 MOHM TH