Product Attributes:
Part Number: T63XB504KT20
Manufacturer: Vishay
Description: SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Category: Potentiometers, Variable Resistors~Trimmer Potentiometers
T63XB504KT20 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
JFET N-CH 30V 20MA SOT-23
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMF
DIODE GEN PURP 200V 2A DO204AC