Product Attributes:
Part Number: T6XB100KT20
Manufacturer: Vishay
Description: SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Category: Potentiometers, Variable Resistors~Trimmer Potentiometers
T6XB100KT20 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO263AB
BRIDGE RECT 3P 1.6KV 160A MTK
SCR DBL 2SCR 2000V 430A MAGNAPAK