Product Attributes:
Part Number: T6XB101KT20
T6XB101KT20 Datasheet (PDF)
TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AA
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
BRIDGE RECT 1P 400V 500MA MBM
DIODE GEN PURP 600V 1A DO204AL
MOSFET 2N-CH 20V 0.485A SC89-6