Product Attributes:
Part Number: T6XB102KT20
T6XB102KT20 Datasheet (PDF)
MOSFET 2N-CH 60V 5.3A 8-SOIC
FIXED IND 680UH 76MA 12 OHM SMD
DIODE ZENER 20V 1.25W DO214AC
DIODE ARRAY GP 50V 18A TO263AB
MOSFET N-CH 600V 25A D2PAK
MOSFET N-CH 100V 5.7A PPAK SO-8