Product Attributes:
Part Number: T6XB103KT20
T6XB103KT20 Datasheet (PDF)
MOSFET N-CH 100V 10.3A 8SOIC
DIODE ARRAY GP 300V 5A TO220AB
DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD523
IC ANALOG SWITCH CMOS 8DIP
BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 1.2A D-38