T6XB224KT20 Images
T6XB224KT20 Images
Product Attributes:
  • Part Number: T6XB224KT20
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
  • Category: Potentiometers, Variable Resistors~Trimmer Potentiometers
  • T6XB224KT20 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    SMAJ10CAHE3/61
    TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
    TZMA5V1-GS08
    DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
    SMAJ5.0CA-E3/5A
    TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AC
    PTV36B-E3/84A
    DIODE ZENER 38V 600MW DO220AA
    VS-20ETF12SPBF
    DIODE GEN PURP 1.2KV 20A D2PAK