T6YB104KT20 Images
T6YB104KT20 Images
Product Attributes:
  • Part Number: T6YB104KT20
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
  • Category: Potentiometers, Variable Resistors~Trimmer Potentiometers
  • T6YB104KT20 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    SFH620A-2X007T
    OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4SMD
    BZD27B5V1P-HE3-08
    DIODE ZENER 5.1V 800MW DO219AB
    NTCLE100E3333HT1A
    NTC CU 0.6 LD CODED 33K 3% 1E
    SMBJ51AHE3_A/H
    TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
    VT4045CHM3/4W
    DIODE SCHOTTKY 45V 20A TO-220AB