Product Attributes:
Part Number: T6YB105KT20
Manufacturer: Vishay
Description: SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Category: Potentiometers, Variable Resistors~Trimmer Potentiometers
T6YB105KT20 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO214AC
TVS DIODE 30.6VWM 51VC DO219AB
FIXED IND 18UH 185MA 2.25 OHM TH
DIODE ZENER 22V 410MW SOD123
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SMB