Product Attributes:
Part Number: T9YA500KT20Q80
Manufacturer: Vishay
Description: SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Category: Potentiometers, Variable Resistors~Trimmer Potentiometers
T9YA500KT20Q80 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE STANDARD 20V 40A TO247AC
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO214AA
DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB
DIODE GEN 1.2KV 115A INTAPAK
TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC SMC
MOSFET P-CH 20V 3.9A 6TSOP