TR021560KA15, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED INDUCTOR
Product Attributes:
Part Number: TR021560KA15
Manufacturer: Vishay
Description: FIXED INDUCTOR
Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
TR021560KA15 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO213AB
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
DIODE ZENER 62V 800MW DO219AB
DIODE ZENER 36V 1.25W DO214AC