Product Attributes:
Part Number: Z47-BO123-HE3-18
Manufacturer: Vishay
Description: DIODE ZENER SOD123-HE3
Category: Discrete Semiconductor Products~Diodes - Zener - Single
Z47-BO123-HE3-18 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
PTC RESET FUSE 60V 94MA RADIAL
FIXED IND 330NH 2.2A 40 MOHM TH
WIRELESS CHARGE RECEIVING COIL
FIXED IND 12UH 225MA 2 OHM SMD