SIT3372AI-1E9-30NX75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
SIT3372AI-1E9-30NX75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-1E9-30NX75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 92mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-1E9-30NX75.000000 | SiTime | NHE Electronics