SIT3372AI-2B9-25NC90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-25NC90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-25NC90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-25NC90.000000 | SiTime | NHE Electronics