SIT3372AI-2B9-28NG74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-28NG74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-28NG74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-28NG74.250000 | SiTime | NHE Electronics