SIT3372AI-2B9-30NU51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NU51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NU51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NU51.200000 | SiTime | NHE Electronics