SIT3372AI-2B9-30NX122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-30NX122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-30NX122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-30NX122.880000 | SiTime | NHE Electronics