SIT3372AI-2E9-25NB80.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NB80.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NB80.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 80 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NB80.000000 | SiTime | NHE Electronics