SIT3372AI-2E9-25NH70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH70.656000 | SiTime | NHE Electronics