SIT3372AI-2E9-25NY160.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NY160.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NY160.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 160 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NY160.000000 | SiTime | NHE Electronics