SIT3372AI-2E9-28NU50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU50.000000 | SiTime | NHE Electronics