SIT3372AI-2E9-30NX200.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NX200.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NX200.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 200 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NX200.000000 | SiTime | NHE Electronics