SIT3372AI-2E9-30NZ122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ122.880000 | SiTime | NHE Electronics